HAKKIMIZDA

Ercan Burger

Ercan Burger bir Nevco Holding markasıdır. Nevco Holding, Ercan Narinç tarafından İstanbul'da kurulmuş şirketler grubudur. Holdingimiz, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Markalarımızdan Ercan Burger, gıda sektörünün öncü markalarından biridir.

Hikayemiz
Ercan Burgerlerimiz, Ercan Steakhouse restoranımızın menüsünde bulunan vazgeçilmez lezzettlerden biriydi. Ercan Steakhouse, Türk mutfağı klasikleri, zamansız steakleri ile Dünya’nın en büyük et restoranıdır. Zaman içinde menümüzdeki özenle hazırladığımız hamburgerimiz binlerce misafirimiz tarafından sipariş verilmeye başlandı. İşte biz de buradan yola çıkarak herkese sağlıklı burger yedirmek için Türkiye’nin en büyük yerli burger zincirini kurmaya karar verdik.

Şubelerimiz
Türkiye'nin en büyük yerli burger markası olarak 108 şubeye sahibiz. Önümüzdeki yıllar içerisinde 248 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz. Çünkü %100 doğal burgerlerimizi herkesin tatmasını istiyoruz.

Sadece En Kaliteli ve Doğal Malzemeleri Kullanıyoruz
Burger köftelerimizde özel formüller kullanıyoruz. Ancak bu formüllerimizde kesinlikle kimyasal ürün kullanmıyoruz. Özel formülümüz, özel baharat ve sebzelerden oluşmaktadır. Biz hamburgerlerimizi taze baharat ve doğal sebzeler ile üretiyoruz.

Etlerimizi, Çanakkale, Bursa, Balıkesir bölgesinden temin ediyoruz. Burger köftelerimiz için kullandığımız etlerimizi İslami usullere uygun olarak Helal Sertifikalı kesim ile tedarik ediyoruz. Etlerimiz kesimden sonra soğutuculu araçlar ile tesisimize geliyor ve ardından tekrardan Veteriner Hekim kontrolleri ile kabulleri yapılıyor. Burger köftelerimizin üretiminin her aşaması Veteriner Hekimlerimiz ve Gıda mühendislerimizin kontrolünde gerçekleşmektedir. Üretmiş olduğumuz burger köftelerimizi soğuk zincir ile şubelerimize sevk ediyoruz.

Burger ekmek yapımında kalitesi belgelenmiş unları kullanıyoruz. Ekmeklerimizi, un, maya, tuz ve su ile kendimiz hazırlıyoruz. Ekmek üretiminin her aşaması Uzman Gıda Mühendisleri tarafından kontrol ediliyor. Burger ekmeklerimizi, gıda güvenliği esas alınarak şubelerimize ulaştırıyoruz.

Burgerlerimiz %100 doğal, helal, yerli ve doyurucudur.

Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyoruz
Müşterilerin restoranlara girmesi için her şeyin yapıldığı bir dünyada neden onların standartlarınızdan en iyi şekilde yararlanıp yararlanmadığına emin olunmasın?

Müşterilerimizin memnuniyeti ana hedefimizdir. Ercan Burger'de kurduğumuz operasyon ekibimiz ile her bir müşterimizin en ufak şikayeti ile ilgileniyoruz. Çünkü burgerlerimiz için kullandığımız etin kesim aşamasından, siz değerli müşterilerimize servisimize kadar her aşamayı aşırı derecede önemsiyoruz.

Tüm soru ve istekleriniz için, [email protected] ‘a mail atabiilir veya 444 49 90 çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.